درباره گروه صنعتی برادران قربانی (شماره ثبت 232315)

برادران قربانیگروه صنعتی برادران قربانی فعالیت خود را در سال 1368 با تولید اتوماتیک استارت خودروهای سواری و با هدف تولید ملی ،اشتغال زایی و کار آفرینی آغاز نمود. شایان ذکر است تمام مراحل ساخت محصولات به دست مهندسین و کارشناسان مجرب ایرانی صورت می گیرد.

از جمله تولیدات گروه صنعتی برادران قربانی اتوماتیک استارت مدل یوگسلاو - اتوماتیک استارت پژو 405 و 206 مدل والئو - اتوماتیک استارت مگان و L90- اتوماتیک استارت پراید مندو - اتوماتیک استارت مدل 57- اتوماتیک استارت پیکان پژویی(مدل رنوئی) - اتوماتیک استارت ماکسیما میباشد. تولیدات کارخانه مطابق استاندارد های روز دنیا است ودر ایران نیز با شماره 232315 ثبت شده است.در حال حاضر گروه صنعتی برادران قربانی قابلیت تولید اتوماتیک استارت سنگین از جمله اتوماتیک استارت خاوری 12 و 24 ولت را نیز دارد.

همچنین گروه صنعتی برادران قربانی از سال 1391 شروع به طراحی و فراهم سازی مقدمات تولید استارت خودرو های سواری و سنگین نمود که خوشبختانه از سال 1394 توانسته تولید استارت خودرو های سواری و سنگین را شروع نماید .شایان ذکر است که از سال 1395 این گروه صنعتی توانسته است شروع به طراحی و کماکان به تولید استارت ماشین آلات راهسازی بپردازد.

گروه صنعتی برادران قربانی با به کارگیری تیم متخصص و کارشناسان مجرب خود سالانه 200 هزار اتوماتیک استارت خودرو های سواری را تولید میکند این واحد صنعتی قابلیت تولید بیش از 350 هزار اتوماتیک استارت در سال را بر اساس نیاز بازار دارد. .بر اساس این میزان تولید، سالانه حدود یک میلیون دلار از خروج ارز از کشور جلوگیری شده است که این باعث افتخار این گروه صنعتی میباشد.. گروه صنعتی برادران قربانی توانسته به صورت مستقیم و غیر مستقیم باعث ایجاد 100 موقعیت شغلی در کشور شود. با توجه بیشتر مسعولین به صنعت و تولید ملی این واحد صنعتی قابلیت ایجاد موقیعت شغلی برای بیش از 150 نفر را نیز دارد.

هدف اصلی گروه صنعتی برادران قربانی افزایش قابلیت تولید و برطرف سازی نیاز بیشتر بازار داخلی به منظور جلوگیری خارج شدن ارز از کشور میباشد.گروه صنعتی برادران قربانی
گروه صنعتی برادران قربانی
اتوماتیک استارت های تولید شده گروه صنعتی برادران قربانی
اتوماتیک استارت های تولید شده گروه صنعتی برادران قربانی
کارشناسان مجرب برادران قربانی
کارشناسان مجرب برادران قربانی
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

TEL : +98 21 55171603
Fax : +98 21 55171604
Email: info [at] ghorbani-brothers.com
Web: www.ghorbani-brothers.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Ghorbani Brothers Corporation