استارت پراید

کیا logoگروه صنعتی برادران قربانی تولید کننده استارت پراید قابل نصب بر روی کلیه خودروهای پراید طرح های مختلف قدیمی و جدید 12 ولت مدل والئو می باشد.

مشخصات فنی استارت پراید

استارت پراید تولیدی گروه صنعتی برادران قربانی 12 ولت و با بکارگیری مواد اولیه با کیفیت و مرغوب جهت بالا بردن طول عمر این قطعه تولید می شود. طول عمر متوسط استارت پراید 3 سال می باشد که با توجه به نحوه مصرف متغییر نیز می باشد. با اتمام ذغال استارت پراید این قطعه قابل تعویض است.

استارت پراید مدل  والئو

استارت پراید مدل والئو

  • موجود
استارت پراید مدل کیا

استارت پراید مدل کیا

  • موجود

مشخصات فنی استارت

وظیفه راه اندازی و به چرخش در آوردن موتور به منظور روشن شدن خودرو بر عهده استارت است . استارت تولید کننده نیست اما مصرف کننده برق باطری می باشد. در صورتی که دینام خودرو تولیید کننده برق DC می باشد.
اجزای تشکیل دهنده استارت به شرح زیر میباشد :
1- درب پوسته استارت 2- جا ذغالی 3- ذغال 4- فنر ذغال 5 – پوسته فلزی استارت و بالشتک آهن ربایی 6- آرمیچر 7- گیربکس 8- دنده 9- کاسه خار جلو دنده 10- کله قندی 11- بوش سرو ته 12- اتوماتیک استارت 13 – کیت پیچ و مهره

تفاوت بین استارت های قدیم و جدید:
اصلی ترین تفاوت بین استارت های قدیم و جدید در بالشتک است.در استارت های قدیمی بالشتک ها با استفاده از سیم نورد شده مسی ساخته می شدند این در حالی است که در استارت های جدید مدل والئو بالشتک ها از 4 عدد بالشتک آهن ربایی ، 2عدد مثبت و2 عدد منفی ساخته میشوند.بر همین اساس در استارت های قدیمی با عبور جریان برق از سیم های نورد شده مسی میدان مغناطیسی مورد نیاز تولید میشود اما در استارت های جدید به دلیل وجود آهن ربا در بالشتک در تمام حالات میدان مغناطیسی محیا است.
تفاوت دیگر در قسمت گیربکس استارت است .در استارت های قدیمی گیربکس تعبیه نشده است و ازشفت آرمیچر که به صورت مارپیچ دنده زنی شده است استفاده میشود.
اما در استارت های جدید گیربکس کوچکی از جنس آهن و پلاستیک استفاده میشود .در واقع 3 عدد دنده و شفت گیربکس به همراه قاب پلاستیکی در استارت تعبیه شده است.

طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

TEL : +98 21 55171603
Fax : +98 21 55171604
Email: info [at] ghorbani-brothers.com
Web: www.ghorbani-brothers.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Ghorbani Brothers Corporation