اتوماتیک استارت پراید

کیا logoگروه صنعتی برادران قربانی تولید کننده انواع اتوماتیک استارت پراید در مدل های مختلف با بیشترین سابقه در زمینه تولید انواع اتوماتیک استارت در ایران است. اتوماتیک استارت پراید در مدل های مندو، والئو و یوگوسلاو توسط این گروه صنعتی تولید و عرضه می شود.

مشخصات فنی اتوماتیک استارت پراید

پراید به عنوان یکی از انبوه ترین تولیدات خودرو های داخلی می باشد که اتوماتیک استارت پراید ساختاری ساده داشته و در مدل های مختلف تولید می شود. طول عمر اتوماتیک استارت پراید که بصورت مبنا بر روی این ماشین گذاشته می شود بسته به نحوه و شرایط استفاده محدود می باشد که با از کار افتادن آن سیستم استارت دچار اختلال می شود و نیاز به تعویض دارد. اتوماتیک استارت پراید معمولا یک قطعه تعویضی می باشد و با توجه به قیمت نسبتا پایین آن در صورت خرابی در طول زمان نیاز به تعویض پیدا می کند. در ساختار اتوماتیک استارت پراید تولید شده توسط گروه صنعتی برادران قربانی از سیم لاکی با کیفیت بسیار بالا و پیچ های مسی درب آنها از مس با خلوص بسیار بالا استفاده شده است که حداکثر طول عمر و کارایی را ممکن سازد. همچنین بر روی پیچ های درب شیاری ایجاد شده است که خود به افزایش طول عمر آن می انجامد.

اتوماتیک استارت پراید مدل والئو

اتوماتیک استارت پراید مدل والئو

  • موجود
اتوماتیک استارت پراید مدل یوگسلاو

اتوماتیک استارت پراید مدل یوگسلاو

  • موجود
اتوماتیک استارت پراید مدل مندو

اتوماتیک استارت پراید مدل مندو

  • موجود
اتوماتیک استارت پراید نارین

اتوماتیک استارت پراید نارین

  • موجود

اجزای اتوماتیک استارت پراید

اتوماتیک استارت پراید تشکیل شده از درب اتوماتیک استارت که از جنس مواد نسوز باکالیت ساخته شده است و دو عدد پیچ تمام مسی ، دو عدد پرچ و یک اتصال بین اتوماتیک استارت و بالشتک تشکیل شده است - دو عدد واشر آهنی ستاره ای نگه دارنده پیچ های مسی روی درب اتوماتیک استارت ، دو عدد مهره نمره 8 برای نصب کابل بالشتک استارت بر روی اتوماتیک استارت و نصب کابل از باطری به اتوماتیک استارت.

طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

TEL : +98 21 55171603
Fax : +98 21 55171604
Email: info [at] ghorbani-brothers.com
Web: www.ghorbani-brothers.com

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Ghorbani Brothers Corporation